,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,

życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."

24 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość - Dzień Babci i Dziadka. Na wstępie Pan Dyrektor Jacek Wiśniewski przywitał wszystkich gości. Następnie dzieci z przedszkola i klas I-III przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Mirosławy Lipińskiej, Anny Dąbrowskiej, Teresy Załogi i Małgorzaty Janikowskiej, na który złożyły się bardzo wzruszające wiersze i piosenki, a także pokaz taneczny. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Na zakończenie przedstawienia uczniowie obdarowali dziadków upominkami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

• DZIEŃ POPCORNU

• Zgodnie z kalendarzem świąt nietypowych 19 stycznia obchodziliśmy w naszej szkole dzień popcornu. Od lat popcorn jest ulubioną przekąską podczas oglądania filmów zarówno w domu, jak i w kinie. Uwielbiają ją dzieci, jak również dorośli. W tym dniu Rada Rodziców w składzie p. Malwina Zakobielska oraz p. Sylwia Twardowska od samego rana prażyły popcorn w maszynie. Ależ wtedy w całej szkole unosił się zapach! Wszyscy uczniowie i przedszkolaki otrzymali po rożku popcornu i chrupali w znakomitych humorach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

• SAMORZĄD CHARYTATYWNIE!

• Samorząd Uczniowski prowadził w I półroczu sprzedaż kalendarzyków-cegiełek Fundacji "Pomóż i Ty" na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych. Dzięki Waszym dobrym sercom 50 kalendarzyków znalazło właścicieli. Cztery kalendarzyki zakupił Samorząd ze środków własnych. Zebraliśmy 270 złotych, które zostały przekazane Fundacji.