• Podręczniki do RELIGII 2022/2023

• Oddział przedszkolny

Z Panem Jezusem, (dla grupy sześciolatków Autor; Aneta ReyZacher-Majewska, Anita Klebanowska, Klaudia Naczke-Wójcik, Beata Śmigiera. Wydawnictwo Katechetyczne

Klasa I

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Podręcznik do nauki religii dla klasy I szkoły podstawowej, red. ks.  R. Szewczyk, A.Frączak Wydawnictwo Katechetyczne (edycja Płocka)

Klasa II

To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik do nauki religii dla klasy II szkoły podstawowej red. ks.  R. Szewczyk, A.Frączak Wydawnictwo Katechetyczne (edycja Płocka)

Klasa III

Kto spożywa moje Ciało, ma życie, Podręcznik do nauki religii dla klasy III szkoły podstawowej autor  ks. Robert Rafał Szewczyk Wydawnictwo Katechetyczne (edycja Płocka)

Klasa IV

Wierzę w Boga Ojca, Podręcznik do nauki religii dla klasy 4 szkoły podstawowej, red. ks. A. Krasiński. Płocki Instytut Wydawniczy.+ ćwiczenie

Klasa V

Bóg nas szuka, Podręcznik do nauki religii dla klasy 5 szkoły podstawowej, red. ks.  Mariusz Czyżewski, M. Polny Wydawnictwo Katechetyczne (edycja Płocka)

Klasa VI

Jezus nas zbawia,  Podręcznik do  religii dla klasy VI szkoły podstawowej, red. ks.  Mariusz Czyżewski, M. Polny Wydawnictwo Katechetyczne (edycja Płocka)